ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  ציפוי אמבטיה אקרילית

  ציפוי אמבטיה אקרילית הוא האפשרות המומלצת במקרה שבו אתם ממש לא מעוניינים להוציא עשרות אלפי שקלים מכספכם בכדי לחדש את חדר האמבטיה. להפך, אתם מעוניינים בתהליך ידידותי, חסכוני ונבון. ובהחלט יש חיה כזו. תמונות ה"לפני" וה"אחרי" של תותי אמבטיות, החברה המובילה בתחום, מעידות על הצלחתו של תהליך הציפוי.

  כיצד מתבצע ציפוי אמבטיה אקרילית?

  אמבטיה אקרילית היא האמבטיה העדכנית ביותר בשוק האמבטיות. היא נהפכה לנפוצה ביותר במיוחד בעשר השנים האחרונות והחליפה את האמבטיות הקודמות – אמבטיית היציקה (שהייתה נפוצה בעיקר בשנות ה-70) ואת אמבטיית הפח (שנכנסה לשימוש בשנות ה-80). אמבטיית האקריל נהייתה לפופולארית בעיקר הודות לעמידותה – היא אינה נוטה להחליד, אך כן עשויה להינזק משבר או סדק. גם במקרה כזה, בקלות רבה ניתן לבצע ציפוי אמבטיה אקרילית שיחדש את האמבטיה ויוביל לתוצאות מדהימות במינימום זמן וכסף אך במקסימום איכות. תהליך הציפוי בדרך כלל כולל הסרת שכבת האמבטיה העליונה, הסרת לכלוכים וליטוש האמבטיה. לאחר מכן, מותזות מספר שכבות בסיס לצורך חיזוק ולבסוף שכבות הציפוי האקרילי.

  לציפוי האקרילי היתרונות הבאים –

  • עמיד בפני הצהבה.
  • עמיד בפני חלודה.
  • עמיד בפני חומרי ניקיון.
  • עמיד בפני החלקה.
  • מסייע לחיסכון משמעותי בזמן.
  • מסייע לחיסכון משמעותי בעלויות.
  • עמיד למשך מספר שנים לפחות.
  • חוסך את הצורך ברכישת אמבטיה חדשה ובמקום זאת מאריך את חייה של האמבטיה הקיימת.

  הופכים את הישן לחדש

  במקרה שבו לא ניתן לצפות את האמבטיה, משום שהיא ניזוקה באופן חמור, למשל מהתפשטויות רבות של חלודה ועובש, יש צורך בפתרון חלופי. אם גם במקרה זה, אתם שואפים לפתרון ידידותי ונבון – תוכלו לבחור בהלבשת אמבטיה. תהליך זה חוסך מכם את העלויות הכרוכות בפירוק אריחי האמבטיה, טיפול בצנרת, הסרת האמבטיה ופינויה מהחלל, רכישת אמבטיה חדשה והתקנתה (עלויות שעשויות לקפוץ לעשרות אלפי שקלים) ובמקום זאת אתם יכולים ליהנות מאמבטיה חדישה לכל דבר. כיצד? הפתרון הוא פשוט – לנצל את שטח האמבטיה הקיימת כדי שזו תהווה בסיס לאמבטיה החדשה. ובעברית צחה ופשוטה – התקנת אמבטיית אקריל חדשה (בכדי שתוכלו ליהנות מיתרונותיו הרבים של האקריל, אלא מה?!) וקטנה יותר אל תוך האמבטיה הישנה הקיימת.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ