ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  ציפוי אמבטיה חומרים

  במידה ואתם תוהים כיצד ניתן לשפץ את חדר האמבטיה מבלי להיכנס להוצאות גבוהות ולסבול מלכלוך, רעש ובלגן של עבודה ארוכה בבית, ניתן לפנול אל תותי אמבטיות וליהנות מפתרון שכזה בדיוק! ציפוי אמבטיה בחומרים שונים, הינו שיפוץ קוסמטי אשר מעניק מראה חדש ונקי לחדר האמבטיה כולו. תותי אמבטיות הינה חברה ותיקה המתמחה בשיפוץ אמבטיות, תסייע לכם לאורך כל עבודת ציפוי האמבטיה במחיר הוגן ומבטיחה עבודה מקצועית בחומרים איכותיים בחדר הרחצה שלכם, ולכם נשאר רק להתאהב בו מחדש.

  מהו תהליך עבודת ציפוי אמבטיה בחומרים שונים?

  מדובר בתהליך של שיפוץ בעל אופי קליל מהיר של חדר האמבטיה. ציפוי האמבטיה שלכם הוא האופציה המומלצת ביותר עבור מי שלא בהכרח מעוניין או יכול להרוס לחלוטין ולשפץ מחדש את חדר האמבטיה מן היסוד, אלא מעוניין בהליך קוסמטי חיצוני בלבד. ישנם כמה אלמנטים אשר כדאי מאוד לשים אליהם לב טרם עבודה שכזו, כמו למשל סוגי הציפויים השונים לאמבטיה ומשך זמן העבודה.

  • סוגים של ציפוי אמבטיה: קיימות שיטות שונות של טיפול באמבטיה עצמה ואף באריחים שבחדר האמבטיה, כמו למשל: ליטוש באופן מכני או כימי של האמבט או התזה של חומר יסוד או של ציפוי אקרילי. בתהליכי ציפוי אלו מתקיימת הורדה של שכבה ישנה של אמייל, והסרה של שכבות צבע מעל הקיר, חיטוי, או התזה של כמה שכבות של ציפוי אקריל על האמבט.
  • משך זמן: תהליך ציפוי אמבטיה הינו תהליך מהיר אשר נע בין 3 ל-4 שעות, זהו משך העבודה אשר לא כולל את זמן הייבוש של שכבות הציפוי. ניתן להתחיל להשתמש באמבטיה לאחר כיו, זאת בכדי לאפשר לחומר להתייבש לחלוטין. כמו כן, ביחס אל מה שהשקעתם בתהליך, מידת העמידות של ציפוי אמבטיה נחשבת לארוכה במיוחד – חמש שנים.

  חברת שיפוץ מקצועית ואמינה תדע לאבחן האם האמבטיה שלכם מתאימה לעבודת ציפוי כלשהי בכלל, והיא תשתמש אך ורק בחומרים איכותיים, תדע להתאים את חומרי הציפוי החדשים אל החומר הקיים ממנו עשויה האמבטיה שלכם ובכך לספק לכם את התוצאה המרשימה ביותר במהירות ובעלות נמוכה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ