ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  ציפוי אמבטיה ישנה – כמה זה עולה?

  תותי אמבטיות מתחייבת לסייע ללקוחותיה בציפוי אמבטיה ישנה באופן המקצועי ביותר, בתהליך אשר מתבצע בצורה נקיה ואף ללא לכלוך, כאשר אין שום צורך לשבור אריחים או חרסינות כלל וכלל. חברת תותי אמבטיות מציעה ייעוץ ושירות הנוגע בציפויים איכותיים לאמבטיות שניתן ליישם במגוון של צבעים ודוגמאות. חברת תותי אמבטיות משתמשת בחומרים מיוחדים לציפוי אמבטיות, כאשר את החומרים השונים בעצם מתיזים אך ורק על המשטח של האמבטיה העצמה, ללא ללכלוך או נזק מיותרים מסביב.

  מדוע כדאי לבחור בתהליך של ציפוי אמבטיה ישנה?

  אם אפשר לחדש את מראה האמבטיה ללא הצורך בלכלוך, עבודה מתמשכת או עלות גבוהה אז למה לא בעצם? כיום ניתן לצפות את האמבטיה הקיימת בחומרים שונים, אשר הינם איכותיים ומספקים תוצאה טובה ועמידה.

  • עלות כספית: כאשר מדובר על ציפוי בלבד של אמבטיה, אין ספק כי החיסכון הכספי הינו משמעותי. זאת מכיוון שאין צורך ברכישה של אמבטיה חדשה או בתשלום על תהליך ההתקנה שלה לבעל מקצוע. כיום פשוט בוחרים באפשרות של ציפוי ומקבלים תוצאה של אמבטיה חדשה.
  • שיפור המראה של חדר האמבטיה: ציפוי אמבטיה ישנה משדרג באופן ניכר את מראה חדר האמבטיה כולו, ואין ספק כי אמבטיה במראה חדש ונקי תורמת רבות לעיצוב החלל ולתחושה נעימה בחדר השמיש ביותר בבית, התוצאה היא מראה מרשים ונקי ממנו כולם יכולים ליהנות.
  • בלי לכלוך ובלי עבודת שיפוץ ארוכה ומיותרת: תהליך ציפוי אמבטיה ישנה מתבצע בצורה נקיה מאוד וללא כל לכלוך או שבירה של האריחים או החרסינות. בדרך זו ניתן להימנע מעבודות שיפוץ גדולות ומיותרות עבורכם ובמקביל לקבל תוצאה שתהיה במראה המרשים ביותר.

  תהליך זול ומהיר

  כאמור, תהליך ציפוי אמבטיה הינו תהליך זול משמעותית מאשר החלפה של אמבטיה קיימת, זמן תהליך ציפוי הוא קצר יחסית, מדובר במספר שעות, והוא מתבצע ללא שבירת חרסינות וללא לכלוך. באמצעות הציפוי יוצרים שכבה חלקה ומבריקה, וניתן לבצע את ציפוי האמבטיה במבחר גוונים על פי דרישת וצרכי הלקוח.

  ישנה חשיבות רבה בבחירת בעל מקצוע מקצועי ומנוסה עבור תהליך זה, על מנת לקבל תוצאה איכותית.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ