ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  ציפוי אמבטיה עלות

  שלום לכם, אלו שהגעתם לכאן בשל העובדה שהם אינם מוכנים להיות פראיירים ולשלם עלויות עתק, אלא מעוניינים בפתרונות הולמים ומשתלמים. כדי להזמין ציפוי אמבטיה מחיר חסכוני ונבון, תוכלו לפנות לחברת תותי אמבטיות המובילה בענף ובעלת מומחיות ענפה בציפויי האמבטיה.

  ציפוי אמבטיה עלות משתלמת

  רכישת אמבטיה חדשה מסתכמת בתהליך ארוך ויקר להחריד שעשוי להוביל לעלויות של עשרות אלפי שקלים בשל פירוק והריסת האריחים, הוצאת האמבטיה והתקנת אמבטיה חדשה. לעומת זאת, ישנה אפשרות מתקדמת ומומלצת שהיא לבצע ציפוי אמבטיה עלות נמוכה יותר ללא ספק. הנה כל מה שעליכם לדעת בנושא –

  • ניתן לבצע ציפוי אמבטיה לכל אמבטיה שהיא – אמבטיית פח, אמבטיית אקריל, אמבטיית יציקה, ג'קוזי וכן הלאה.
  • הציפוי מומלץ לביצוע רק כאשר האמבטיה הקיימת שלכם אינה יצאה לחלוטין מכלל שימוש – כלומר, אינה סובלת מחלודה קשה שהתפשטה לאורך כל האמבטיה.
  • ביצוע ציפוי האמבטיה מביא לחיסכון כלכלי מטורף. עלות הציפוי נעה בין 700 ל-1,000 ₪, התלויים במצבה של האמבטיה ובגודלה.
  • יתרה מכך, ציפוי האמבטיה יוביל גם לחיסכון אדיר בזמן, הודות לתהליך הציפוי המהיר. ציפוי האמבטיה אורך מספר שעות בודדות וכבר לאחר 24 שעות המתנה, תוכלו לשוב ולהשתמש באמבטיה האהובה עליכם .
  • באמצעות שכבת הציפוי, ניתן לשנות את מראה האמבטיה – גימור מבריק ומרהיב בגוון מובחר להעדפתכם.
  • שכבת הציפוי מבטיחה לכם אמבטיה חדשה, עמידה וחזקה כל עוד שומרים על המשטח המצופה ומתחזקים אותו כראוי. בדרך כלל האחריות לשכבת הציפוי נעה בין שנה לבין חמש שנים.

  כיצד יש לשמור על הציפוי?

  כדי להאריך את חיי הציפוי, מומלץ להיעזר בחומרי ניקיון המיוצרים באופן ייעודי לאמבטיות. השתדלו להימנע מחומרי ניקוי בעלי חומציות גבוהה או חומרי הלבנה. שימו לב, רחיצת חיות מחמד באמבטיה עשויה לגרום לשריטות על פני הגימור. לכן, בעת הצורך, מומלץ להשתמש במגבת.

  אחד הציפויים המומלצים בתחום הוא הציפוי האקרילי. האקריל הוא חומר בעל יתרונות מובהקים בתחום מהסיבה שהוא קל לתחזוקה, עמיד מאוד לטווח זמן ארוך, חזק ועמיד בפני החלקה, הצהבה, סדקים ושברים. את ציפוי האקריל ניתן לחדש ולחזק מדי זמן מה כדי להאריך את חייה של האמבטיה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ