ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  ציפוי אקרילי לאמבטיה

  ציפוי אקרילי לאמבטיה הוא הפתרון לכל מי שמעוניין להתחדש באמבטיה חדשה מבלי לרכוש אחת כזו הלכה למעשה. דרככם לאמבטיה מצופה בגימור מבריק וחזק עוברת דרך תותי אמבטיות, החברה המובילה בתחום.

  כל מה שיש לדעת על ציפוי אקרילי לאמבטיה

  כדי ללמוד על ציפוי אקרילי לאמבטיה, עלינו לקפוץ חזרה בזמן אל סקירה היסטורית (קצרה, מבטיחים! אל תברחו!) על עולם האמבטיות. קדימה, יצאנו לדרך –

  • אמבטיה עשויה יציקה – אמבטיית היציקה היא הישנה ביותר שהייתה בשימוש עד לסוף שנות ה-70. יציקת ברזל עבה בציפוי אמייל הפכה את האמבטיה לרגישה לחומרי ניקיון ולחומצות בשל שחיקתה של שכבת האמייל. את האמבטיה ניתן לחדש באמצעות ציפוי אמייל מחודש המתבצע לאחר ליטוש, מילוי סדקים ופגמים והתזה מחודשת של שכבות בסיס וחומרי ציפוי.
  • אמבטיה עשויה פח – שנות ה-80 בישרו על שינוי מרענן בדמותה של אמבטיית הפח, שנכנסה לשוק הודות לעלות הנמוכה הכרוכה בייצור פח קל משקל. האמבטיה מורכבת משכבת פח דקה המצופה בשכבת אמייל. אמבטיית הפח קשה יותר לתחזוקה בשל העובדה שכששכבת האמייל ניזוקה – נשרטת או נסדקת, שכבת הפח הדקה אינה מוגנת בפני המים. כך, המפגש בין המים לפח מסייע להתפתחות חלודה ועובש שעשויים להסתכם אפילו בחורים. במקרה שבו הנזק קל – ניתן לבצע הסרת חלודה נקודתית או לצפות את האמבטיה. במקרים שבו הנזק חמור, יש צורך לתקן את האמבטיה (לרכוש חדשה או להלביש אחת קיימת. לא מדובר בתהליך אופנתי מוזר שחדר גם לתחום האמבטיות, אלא בפעולת שיפוץ ידידותית שבה מולבשת אמבטיית אקריל קטנה יותר אל תוך אמבטיית היציקה או הפח הקיימת)
  • אמבטיה עשויה אקריל – הבשורה העדכנית ביותר בתחום הגיעה עם כניסתה של מתחרה חדשה לשוק, אמבטיית האקריל. בעשר השנים האחרונות, היא נהפכה לנפוצה ביותר הודות ליתרונותיה הרבים – האקריל הוא חומר חזק מאוד, עמיד לטווח הארוך בפני הצהבה, החלקה, סדקים ושברים ומאפשר תחזוקה קלה. מסיבה זו, מעדיפים להלביש אמבטיית אקריל אל תוך אמבטיות ישנות יותר.

  מצפים את האמבטיה מחדש

  יתרון נוסף של אמבטיית האקריל הוא באפשרות לחדשה על ידי שכבות ציפוי. בכל מקרה של נזק קל לאמבטיה ניתן לצפותה מחדש על ידי חידוש שכבת הציפוי. התהליך אורך בדרך כלל כשעתיים-שלוש ועולה עד כ-1,000 שקלים וכך מאפשר לכם ליהנות מאמבטיה מחוזקת ועמידה יותר. האחריות על הציפוי נעה בין שנה למשך 5 שנים. משתלם? גם אנחנו חושבים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ