ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > שיפוץ אמבטיה בחיפה

  שיפוץ אמבטיה בחיפה

  אם יש חדר בבית שבו אנו משתמשים באופן אינטנסיבי הוא חדר האמבטיה. אנו נהנים ממקלחת קרה וזריזה בשעות הבוקר, ומתענגים על אמבטיה ארוכה וחמימה בשעות הערב. האמבטיה שלנו עומדת בגבורה בכל הפעולות הללו, עד שהיא נשחקת ונדרש שיפוץ אמבטיה בחיפה. וכאן חברת תותי אמבטיות נכנסת לתמונה ומציעה מגוון רחב של שירותים שיכולים להעניק לאמבטיה שלכם מראה מבריק ונוצץ.

  שיפוץ אמבטיה בחיפה – מה הוא כולל?

  שיפוץ אמבטיה בחיפה כולל מגוון רחב של פעולות, זאת מתוך הנחה שאתם מעוניינים בשיפוץ מלא. אלה כמה שלבים משמעותיים שכדאי להכיר:

  • הכנת השטח לקראת השיפוץ – ביצוע פעולות כמו פינוי האריחים הישנים, הוצאת החול שבין הצנרת וניקוי השטח לקראת התקנת האמבטיה החדשה.
  • תיקון צנרת – אם יש בכך צורך, עוברים להחלפת הצנרת או לתיקונה.
  • הוספת נקודות חשמל – אם נקודות החשמל הקיימות בלתי תקינות, או אם קיים צורך להוסיף נקודות חשמל אחרות.
  • מתקינים את האמבטיה – במקום האמבטיה הישנה מתקינים את האמבטיה החדשה שנבחרה על ידי הלקוח.
  • הנחת אריחים – מילוי הצנרת בחוף ים חדש והנחת האריחים הרצויים.
  • התקנת הכלים הסניטריים – כאשר הכוונה היא לברזים, אסלה, כיור ועוד.
  • צובעים את הקירות – לאחר שהאמבטיה מוכנה, מחדשים את הצבע של הקירות, וכולם מוכנים לקראת המקלחת הראשונה שלהם באמבטיה החדשה.

  מונעים את ההחלקה הבאה

  אחת התאונות המצערות יותר שנגרמות דווקא בבית הן החלקה באמבטיה. החלקות באמבטיה עלולות להיגמר בכי רע, ועשויות לגרום לפגיעות בראש ובגפיים. על מנת למנוע את ההחלקה הבאה, מצפים השיפוצניקים את האמבטיה בחומר מיוחד המונע החלקה. כך שאם אתם מחליטים להחליף את האמבטיה, מומלץ לוודא שהשיפוצניקים אכן משתמשים בחומרים הרצויים. כמו כן, לא תמיד צריך להחליף אמבטיה שלמה כדי להגן מפני החלקה. לפעמים ניתן לחדש את האמבטיה על ידי ציפוי בחומר מיוחד ומונע החלקה, וכך גם להחזיר לה את הברק שאבד לה.

  במידה ואתם מעוניינים להגן על בני המשפחה מפני החלקות באמבטיה, כדאי להיצמד לכללים פשוטים: שימרו על רצפת אמבטיה נקייה ויבשה והניחו שטיח על פתח האמבטיה. אלה צעדים מניעתיים בסיסיים שכדאי להקפיד עליהם בנוסף לציפוי שנועד למנוע את ההחלקה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ