ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  שיפוץ אמבטיה במבצע

  בואו נודה בזה – רובנו רודפי מבצעים סדרתיים מהסיבה הפשוטה – אנחנו לא מעוניינים לצאת פראיירים ולשלם יותר עבור מה שניתן למצוא במחיר נמוך יותר. לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש שיפוץ אמבטיה במבצע משתלם לכיס, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת תותי אמבטיות, עשירת הניסיון והמומחיות, בכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת. פראיירים לא בבית ספרנו!

  איך למצוא שיפוץ אמבטיה במבצע?

  ברוכים הבאים וברוכות הבאות למשימתכם – חיפוש שיפוץ אמבטיה במבצע. כדי לשרוד את המשימה, עליכם להבין בקצרה את מילון המונחים כדי להבין כיצד העסק עובד.

  קיימים 3 סוגי אמבטיות עיקריות בשוק.

  • השתיים הישנות יותר הן – אמבטיה מיציקת ברזל ואמבטיית פח. האמבטיה העדכנית והנפוצה ביותר בשוק היא אמבטיית אקריל.
  • אמבטיית יציקה – האמבטיה הישנה ביותר שהורכבה עד לסוף שנות ה-70. האמבטיה עשויה מיציקת ברזל עבה ומצופה באמייל. סוג זה של האמבטיה רגיש לחומרי ניקיון חומצתיים השוחקים את שכבת האמייל והופכים אותה למחוספסת. אמבטיה כזו ניתן לחדש באמצעות ציפוייה מחדש, בתהליך הכולל ליטושה עד להחלקה מלאה, מילוי הפגמים והסדקים, ליטוש מחדש והתזת מספר שכבות יסוד וחומרי ציפוי באמצעות שימוש בהתזת חום.
  • האותיות הקטנות – בסיום תהליך האורך כשעתיים-שלוש, תתקבל אמבטיה חדשה ומבריקה. גובה המחיר נע בין 700 ל-1000 ₪ תלוי במצבה ובגודלה של האמבטיה.
  • אמבטיית פח – האמבטיה החלה להיות מורכבת בשנות ה-80 בשל העלות הנמוכה וקלות משקל חומר הפח. אמבטיית פח מורכבת מפח דק המצופה בשכבת אמייל. החיסרון העיקרי באמבטיה הוא שמרגע ששכבת האמייל ניזוקה, הפח הדק אינו מוגן בפני חדירה של מים ולכן האמבטיה מתחילה להחליד עד לאפשרות של היווצרות חורים בדופן האמבטיה החיצוני. במקרה של חלודה נקודתית, ניתן לבצע תיקון קנט או ציפוי אמבטיה. במקרים קיצוניים יותר, לא יהיה מנוס מלהחליף את האמבטיה.
  • אמבטיית אקריל – האמבטיה המודרנית יותר בשוק שהחלה לצבור תאוצה בעשר השנים האחרונות. האמבטיה מיוצרת מאקריל והיא בעלת יתרונות רבים – עמידה בפני חלודה, הצהבה, החלקה וחומרי ניקיון שונים. את האמבטיה ניתן לתקן בקלות באמצעות ציפוי סדקים ושברים.

  מבצע משתלם – הלבשת אמבטיה

  במקרה של אמבטיית יציקה או אמבטיית פח שניזוקו כליל, במקום לפרק את האמבטיה, ישנה אפשרות אחרת ומשתלמת יותר. במקום תהליך שיפוץ מאסיבי ואינטנסיבי שעלויותיו עשויות להגיע עד עשרות אלפי שקלים, ניתן לבחור באפשרות הלבשת האמבטיה. במחיר של עד 2,000 שקלים, תוכלו להתקין אמבטיית אקריל חדשה וקטנה יותר אל תוך האמבטיה הקיימת.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ