ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > שיפוץ אמבטיה בצפון

  שיפוץ אמבטיה בצפון

  מחפשים שירות שיפוץ אמבטיה בצפון? חברת תותי אמבטיות היא חברה מקצועית המספקת מגוון רחב של שירותים לאמבטיה שלכם, החל משיפוץ כיורים דרך ציפוי וחידוש אמבטיות, ועד לביצוע עבודות מורכבות כמו השיפוץ הכללי של חדר האמבטיה. החברה מציעה שירותים מגוונים לאנשים פרטיים וגם לבעלי עסק כמו בתי מלון ואכסניות.

  מדוע חשוב לבצע שיפוץ אמבטיה בצפון?

  ממבט ראשון, ניתן לחשוב שאין צורך לבצע שיפוץ אמבטיה בצפון אם היא עדיין במצב סביר. אחרי הכול, גם אם המראה האסטטי שלה נפגם מעט, היא עדיין מתפקדת, נכון? ובכן, לא מדויק. גם אם האמבטיה שלכם אינה מתפוררת כמו שאתם חושבים, היא עדיין צוברת חיידקים ועובש שעלולים להזיק לבריאות, בייחוד כאשר אתם דורכים בתוך האמבטיה ברגליים יחפות. כי חומרי הניקוי שבהם אתם משתמשים מסירים את השכבות של האמבטיה, ובתוך הסדקים מוקמות להן מושבות של חיידקים.

  מעבר לכך, כל אחד מאתנו מעוניין באמבטיה חדשה ונוצצת. אחרי הכול, כאשר אתם מארחים חברים טובים ללילה, אתם מעוניינים לספק להם את כל תנאי האירוח הדרושים, וזה אומר גם אמבטיה נקיה ומשופצת שכיף להתקלח בה.

  לא חייבים לשלם הרבה כדי לשפץ אמבטיה

  שיפוץ אמבטיה בצפון אין פירושו שאתם צריכים לפרק עכשיו אמבטיה שלמה וגם לשלם רבות. בימינו, קיימות דרכי שיפוץ זולות יותר שיחזירו לאמבטיה שלכם את המראה הייחודי שהיה לה כאשר קניתם אותה. כך למשל, ניתן לערוך שיפוץ הנקרא ציפוי אמבטיה. במסגרת הציפוי, מניחים על האמבטיה שכבה גדולה של אמייל ובדרך זו מחזירים לה את הברק שאבד לה. לעתים, ניתן להניח כמה שכבות, בהתאם למצבה של האמבטיה. דרך נוספת היא הלבשת אמבטיה. במקרה זה "מלבישים" את האמבטיה החדשה על זו הישנה, כאשר בין השכבות מניחים חומרים המסייעים באיטום.

  באיזו טכניקה כדאי לבחור?

  ראינו רק שתי טכניקות לשיפוץ אמבטיה בצפון. מטבע הדברים, קיימות טכניקות רבות ושונות אשר מאפשרות לנו ליהנות מאמבטיה משופצת ונקיה. חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע כדי לבחור בטכניקה המתאימה ביותר. שיפוצניקים מקצועיים יכולים לבחון את האמבטיה הישנה שלכם ולבחור את השיפוץ הנכון עבורכם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ