ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > שיפוץ אמבטיה בקריות

  שיפוץ אמבטיה בקריות

  מטבע הדברים, אנחנו דואגים לניקיונו של חדר האמבטיה שלנו. האמבט, למשל, זוכה למקלחת של אקונומיקה מדי יום שישי, וגם את האריחים איננו שוכחים לנגב. אבל עייפות החומר עושה את שלה, ואנו מבינים שאין מנוס מלבצע שיפוץ אמבטיה בקריות. חברת תותי אמבטיות מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום שיפוץ אמבטיות ומבטיחה לכם אמבטיה מבריקה ונוצצת בסיומו של התהליך.

  שיפוץ אמבטיה בקריות – למה להחליף אם אפשר לשפץ?

  שיפוץ אמבטיה בקריות הוא מבין השירותים המבוקשים ביותר באזור ולא בכדי. אחרי הכול, החלפת אמבטיה מאפס עולה כסף רב, ולעתים אפשר פשוט לשפץ את האמבטיה ולקבל מראה טוב יותר. כך למשל, אחת הפעולות הנפוצות היא ציפוי אמבטיה. במסגרת הציפוי, מחדשים את האמבטיה בעזרת שכבות של אמייל. שיטה זו כוללת את השלים הבאים:

  • מורידים את השכבה הישנה של האמייל.
  • מסירים את שכבות הצבע, הלכלוך ועובש של האמבטיה הישנה.
  • מכינים את השטח לקראת ציפוי האמבטיה – כלומר, מפזרים ניילונים מסביב.
  • משתמשים בחומרים הנחוצים – מתיזים חומרי בסיס שיארכו את ימיה של האמבטיה, מתחילים לצפות את האמבטיה בחומרים מיוחדים – ציפוי אקרילי.
  • נותנים לאמבטיה להתייבש. בדרך כלל התהליך אורך בין 15 ל-48 שעות, הכול תלוי במספר השכבות שהונחו על גבי האמבט.

  מדוע כדאי לבצע ציפוי אמבטיה?

  ציפוי אמבטיה הוא חלק מסוגי השיפוץ שניתן ליישם באמבטיה שלכם ויש לו יתרונות לא מעטים. ראשית, מדובר בפרוצדורה מהירה שעורכת שעות ספורות. שנית, החומרים שבהם משתמשים כדי לצפות את האמבטיה עמידים בפני חומרי הניקוי החזקים שיש בבית. כך שהציפוי אינו יורד ואינו צובר חיידקים. שלישית, ציפוי אמבטיה זול באופן משמעותי מהחלפת אמבטיה ומביצוע פעולות כמו החלפת אריחים או החלפת צנרת. ולבסוף, הציפויים מגיעים במגוון צבעים. מי אמר שהאמבטיה צריכה להיות לבנה?

  כשהאמבטיה לובשת צורה חדשה

  דרך נוספת לשפץ אמבטיה היא לבצע הלבשת אמבטיה. בדרך זו יוצרים למעשה מעין אמבטיה חדשה שמותקנת על גבי האמבטיה הישנה. אין צורך לפרק את האמבטיה הישנה, ואת הרווחים בין האמבטיה החדשה לישנה אוטמים בעזרת חומרים מבודדים. כך שאתם לא תוכלו להרגיש בהבדל, וניתן יהיה להתחיל להשתמש באמבטיה המחודשת במהרה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ