ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  שיפוץ אמבטיה חלודה

  חלודה נוצרת בדרך כלל כתוצאה מסדק משמעותי או משבר של שכבת הציפוי של האמבטיה וחשיפתו לתנאי לחות ומים. במקרים אלו, שיפוץ אמבטיה חלודה דורש החלפה של האמבטיה או חידוש שלה באמצעות טכניקות שונות. תותי אמבטיות הינה חברה אשר מעניקה פתרון מצוין לבעיה הנפוצה ביותר באמבטיות, החלודה. שיפוץ זה מתבצע על ידי בעלי מקצוע ובאמצעות חומרים הטובים ואמינים ביותר בשוק. מומלץ לבקש את שירותיה בכדי לטפל בבעיה זו במידי.

  שיפוץ אמבטיה חלודה – הדברים שחשוב לדעת

  כאשר אנו רואים שהאמבטיה מתחילה להחליד, מומלץ לבקש את שירותיה של חברה המתמחה בטיפול בגורמים מהסוג הזה. מעבר לכך, להלן מספר נקודות שכדאי להכיר בנושא תיקון ושיפוץ האמבטיה:

  • הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא כי ישנו צורך בתיקון ושיפוץ מיוחד לחלודה בהקדם האפשרי. כמעט כל אמבטיה בנויה מגוף מתכתי שמוגן מהמים על ידי שיכבה של חומר אחר, כגון אמייל, אקרילי ועוד. ברגע שהמתכת נחשפת למים האמבטיה עלולה להחליד והחלודה עלולה להרוס חלקים אחרים של האמבטיה. לכן, חשוב לקרוא לחברה מקצועית על מנת לפתור בעיה זו ולמנוע בעיות נוספות.
  • שנית, רבים שואלים האם שיפוץ אמבטיה חלודה יאפשר שהיא תיראה כחדשה. התשובה תלויה באנשי מקצוע אשר יבצעו את שיפוץ ובאיכות העבודה המוגמרת. כאשר משתמשים בחומרים איכותיים ומבצעים עבודה טובה, אין ספר שהאמבטיה תראה כמו חדשה.
  • שיפוץ אמבטיה הינו הפתרון הטוב ביותר במידה וקיימים סדקים. במידה ולא, הנכם יכולים לבחור בין שיטות אחרות, כגון הלבשת אמבטיה או ציפויי אמבטיה.

  כיצד מבצעים שיפוץ אמבטיה חלודה?

  בדרך כלל, רוב האמבטיות שבהן נוצרת חלודה לאורך השנים, הן אמבטיות מסוג פח, מכוון שהן רגישות לסדקים ושברים. במקרה זה, איש מקצוע מבצע תיקון נקודתיים וביצוע הסרת החלודה בעת הצורך. כלומר, הוא חותך את אזור החלודה בו המים נגעו, ולאחר מכן מבצע בנייה וליטוש מחדש באמצעות חומרים מיוחדים שמניעים מהצטברויות חלודה. יש לדעת שמשך זמן הטיפול תלוי בכמות החולדה הנמצאת באמבטיה.

  על מנת שהביצוע יישמר לאורך זמן, חשוב לבחור בחברה אמינה אשר משתמשת בחומרים הטובים ביותר בשוק.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ