ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  שיפוץ אמבטיה לפני ואחרי

  כולנו מכירים את התמונות של לפני ואחרי – לפני הדיאטה ואחריה, לפני ניקוי השיש ואחריו וכדומה. שיפוץ אמבטיה לפני ואחרי אינו שונה מהתמונות האלה. בהתחלה מראים אמבטיה מלוכלכת ומוזנחת ואחרי השיפוץ, חדר אמבטיה נוצץ ויפהפה. ואכן, חברת תותי אמבטיות עושה כל שביכולתה על מנת להפוך את תמונת ה"אחרי" למציאות, תוך שהצוות שלה משתמש בחומרים איכותיים המונעים החלקה בחדר האמבטיה ומסייעים לשמור עליה לאורך שנים.

  שיפוץ אמבטיה לפני ואחרי – כל מה שצריך לדעת

  שיפוץ אמבטיה מתחלק לנושאים שונים. לעתים מדובר בציפוי אמבטיה בלבד ולפעמים יש צורך לבצע שיפוץ קומפלט. על כל פנים, בעת שיפוץ אמבטיה, חשוב להכיר את נקודות הבאות:

  • פתרונות איטום – חדר אמבטיה מלא ברטיבות. מים ואדים נוכחים בו דרך קבע, ולכן חשוב להקפיד על שימוש בחומרי איטום. והכוונה היא בחומרי איטום שבין שכבות הציפוי של חדר האמבטיה, וכן לחומרי איטום בין הקירות.
  • רוכשים אביזרים לאמבטיה – שיפוץ אמבטיה הוא הזדמנות טובה לחדש את הכלים הסניטריים: כיור, אסלה, ברזים ועוד.
  • תיקון חלודה – אמבטיה שאינה עשויה מחומרים איכותיים נוטה לסבול מחלודה לאורך השנים. לא זו בלבד שהחלודה פוגעת במראה האסטטי, היא גם מזיקה לבריאות. על כן, חשוב לטפל בחלודה במהירות ולקרוא למקצוענים שיבצעו תיקון.
  • כשהאמבטיה לובשת צורה חדשה – לא מוכרחים לפרק את האמבטיה כדי לזכות באמבטיה חדשה. לעתים ניתן לבצע הלבשת אמבטיה. במקרה זה מניחים חיפוי חדש על אמבטיה ישנה, וכך מקבלים אמבטיה זוהרת ונוצצת במחיר משתלם. כמו כן, הלבשת אמבטיה מגנה על המשתמשים בחדר אמבטיה מפני עובש וחיידקים, שכן הציפוי החדש מונע את היווצרותם של הסדקים.
  • שיפוץ מורכב – כאשר מבצעים שיפוץ מלא לחדר האמבטיה, הוא כולל מגוון רחב של פעולות כמו החלפת צנרת, הוצאת החול הישן והחלפתו בחדש, התקנת כיור ואמבט, ציפוי אמבטיה ועוד.

  אתם יכולים לעזור לשיפוצניקים להכין את משטח העבודה

  כאשר השיפוצניקים מגיעים אל ביתכם כדי להחליף את האמבטיה, כל אדם יהיה מעוניין כי יבצעו את העבודה הרצויה על הצד הטוב ביותר. תוכלו לסייע להם בכך שתכינו את חדר האמבטיה לקראת השיפוץ: תורידו את הווילונות, תפנו מגבות ושאר חפצים ותשאירו חדר ריק עד כמה שניתן.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ