ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > שיפוץ אמבטיה קומפלט מבלי לקחת הלוואה

  שיפוץ אמבטיה קומפלט מבלי לקחת הלוואה

  לעיתים, אנחנו עומדים בפני החלטה חשובה בנוגע לניהול הבית והתקציב שלנו, שצריכה לעמוד בכמה סטנדרטים, מה שמקשה על קבלה ההחלטה הנכונה לנו ביותר עקב כל השיקולים ההכרחיים שמסביב. כשמדובר בשיפוץ חדרי הבית, ושיפוץ אמבטיה קומפלט הכולל החלפת צנרת מים ביתית, אנחנו מבינים כי ההוצאה הכספית עלולה להיות גבוהה ולכן עדיף שנבצע את העבודה בחוכמה. לשם כך מומלץ לפני הכל להתייעץ עם בעל המקצוע המתאים ביותר לצרכים שלנו.

  איש המקצוע המתאים שנבחר צריך להשתמש בכלים המקצועיים ששברשותו ולדעת לזהות את הטיפול הראוי ביותר ובכך גם לחסוך ללקוח עלויות יקרות מדי וגבוהות- מה שמשפיע משמעותית על התקציב של הלקוח. בדיוק במקרים כאלו מתמחים בחברת Tooti אמבטיות.

  לאחר שמצאנו את איש המקצוע המתאים לנו לצורך שיפוץ האמבטיה קומפלט, נבין יחד איתו מהם השיקולים העומדים בפנינו בשיפוץ, על מה לא נוכל לוותר בשום אופן ונשים בסולם סדר העדיפויות גבוה, ועל מה נצטרך להתפשר, בין אם לוותר לחלוטין לבין אם להשתמש בחומרי גלם קצת זולים יותר, תוך התחשבות בצורך האמיתי שלנו מאותם החומרים.

  סדר עדיפויות לפני הכל

  במקרים בהם אנחנו עומדים בפני שיפוץ אמבטיה קומפלט, ומתייעצים בנוגע לכדאיות שבהחלפת צנרת מים ביתית בשלמותה, אין באמת צורך לבצע מהלכים מורכבים כמו ציפוי לאמבטיה או הלבשת אמבטיה חדשה, לדוגמא כאשר לעיתים דרוש רק תיקון אמבטיה נקודת וקטנטן עקב בלאי, התיישנות והיווצרות חלודה.
  כאשר יש מקרים כמו אלו, שבאמבטיה נוצר סדק, פיצוץ או חור, תותי אמבטיות מצאו את הפתרון היעיל ביותר לכך ומבצעים תיקון אמבטיה בעזרת חומרי גלם זולים יותר כמו אקריל, כאשר היא שבורה או מצריכה תיקון נקודתי, שהרי התיקון ושיפוץ אמבטיה קומפלט אינו מצריך באמת ציפוי או הלבשת אמבטיה מחדש.

  כשמבצעים תיקון אמבטיה שהוא יותר נקודתי ולפי הצורך, יותר קל לעשות את התיקון וכתוצאה מכך הלקוח לא מרגיש כלל היכן היה קודם הסדק או החלודה, ובכך גם העלויות לא יהיו גבוהות מדי עקב שימוש נכון ושקול בחומרים המתאימים לצורך.
  תיקון של אמבטיה אקרילית הינו נפוץ מאוד כאשר עם הזמן קורה פיצוץ באמבטיה- מה שמוביל לריקבון. הסדק הקטן עם הזמן גדל ובעצם ״אוכל״ את האמבטיה. בתותי אמבטיות עושים שימוש בחומרים מיוחדים של אנטי סליפ על מנת למלא את הסדק הקטן  ולתקן את הנזק שנוצר באמבטיה.

  ייעול וניצול תשתית המים בבית 

  אם כבר מדובר על שיפוץ אמבטיה קומפלט, מדובר גם על החלפת צנרת מים ביתית, אז למה לא לנצלה כראוי תוך כדי השיפוץ?
  אם יש ברשותם שטח מספק כמו חצר, תוכלו להשקיע תוך כד שיפוץ המאבטיה קומפלט, גם בבריכה להנאתכם. ישנם  סוגים שונים של בריכות שחייה ביתיות וכמובן אנשי מקצוע המתמחים בנושא לבחירתכם.
  איש המקצוע המתמחה בנושא יוכל להסביר לכם בבהירות את סוגי הבריכות ומהי ההשקעה שעליכם לשקול, כאשר העלויות אינן כאלו גבוהות ברגע שמנצלים נכונה את תשתית המים בבית.
  חלק מהבריכות הינן מובנות ועליהן להיות מתוכנות יחד עם תוכניות הבנייה של הבית, ועל כן הזמן המתאים ביותר לעשות זאת הוא כאשר אתם משפצים שיפוץ אמבטיה קומפלט ומתעסקים בתשתיות המים.

  פיניש עיצובי

  לאחר שכל הבלאי תוקן וחדר האמבטיה כעת עומד במצב מחודש, נותר ללקוח להתמקד בפינישים העיצוביים, מה שמחזיר אותנו לנושא של סדר העדיפויות. כאשר איש המקצוע השתמש בחומרים הרלוונטיים עבור חידוש האמבטיה קומפלט וכעת הכל כחדש, בטח שהלקוח ירצה לעשות שינוי קל ולעיתים קצת מושקע יותר בניראות של חלל האמבטיה, שהרי אם עבר כבר שיפוץ, ראז למה לא להתחדש עד הסוף.
  לצורך זה ישנן חנויות וספקים רבים אשר מספקים איבזור מלא לאמבטיה מחומרי גלם פשוטים ביותר, ואותם ניתן למצוא בחנויות רבות, סופרים גדולים, חנויות סטוק וברחבי האינטרנט.
  בחנןויות כאלו תוכלו להלביש על חדר האמבטיה ריהוט קליל וחדש, קישוטים שונים וכל התחפצו בו.

  בעזרת הטאץ׳ העיצובי הנכון תוכלו לעצב לעצמכם חדר אמבטיה מרהיב, רענן וכיפי ובכלום כסף, מה שיצדיק את עצם ההתנהלות הכלכלית וחוסר הצורך בלקיחת הלוואות גדולות והוצאות יקרות מנשוא.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ