ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  שיפוץ אמבטיה קטנה

  שיפוץ אמבטיה קטנה אמנם עשוי להישמע מאיים, אך זה אינו חייב להיות תהליך מורכב, קשה ובעיקר – מכביד לכיס. כיום, ישנם פתרונות רבים וידידותיים בשוק שיחזירו את האמבטיה שלכם למעמדה הראוי. חברת תותי אמבטיות מתמחה בתחום שיפוץ ותיקון אמבטיות ותשמח לרתום את מומחיותה עבורכם כדי שתשובו ליהנות מזמן הרחצה "הקדוש" והטהור באמבטיה.

  איך לעבור שיפוץ אמבטיה קטנה ולהישאר בחיים?

  בקלות. כלומר, רק אם אתם בוחרים בחברה מקצועית, אמינה ומהימנה שתבצע שיפוץ אמבטיה קטנה באופן יסודי ומוקפד. ישנם מספר דרכים לשפץ אמבטיה –

  • מצפים את האמבטיה – אם התמזל מזלכם, והאמבטיה שלכם עדיין ברת-הצלה ונמצאת במצב תקין יחסית, תוכלו לחדשה בתהליך ציפוי. תהליך הציפוי מומלץ לביצוע בעיקרים במקרים שבהם נוצרו שריטות בודדות (ללא חלודה) או הצבע דהה. ראשית, אם האמבטיה כבר עברה תהליך ציפוי או צביעה בעבר, יש להסיר את השכבה וללטשה עד שתגיעו לשכבת האמייל הבסיסית, אותה יש להחליק, ללטש ולהסיר ממנה את השומנים. ולבסוף, תצופה האמבטיה בשכבת ציפוי חדשה וחזקה.
  • מסירים את החלודה – אם מדובר בחלודה נקודתית, ולא בחלודה שהתפשטה אל כל רחבי האמבטיה, ניתן לבצע הסרה נקודתית. בדרך כלל, החלודה מתפתחת לאחר שבר בשכבת האמייל שמותיר את דופן האמבטיה בלתי מוגנת מפני חדירת מים. הסרת חלודה נקודתית תיעשה בתהליך שבו יבוצע חיתוך באזור הנגוע בחלודה, תלוטש השכבה שניזוקה ותצופה בחומר דוחה חלודה או יורכב קנט חדש.

  מלבישים את האמבטיה

  אם האמבטיה שלכם ניזוקה באופן חמור – חלודה שהתפשטה, שברים רבים וחספוס רב, אין מנוס מלבצע שיפוץ רציני יותר. במקרה כזה, עומדות בפניכם שתי אפשרויות עיקריות – להיפרד לשלום מהאמבטיה, לפרקה תוך שבירת אריחי הקרמיקה והתקנת אמבטיה חדשה או לחלופין – להלביש אמבטיה חדשה וקטנה יותר אל תוך האמבטיה הקיימת. "מטריושקת האמבטיות" (או בשפה העממית והשגויה – בבושקה) היא שיטת חידוש ושיפוץ מבוקשת מאוד בשוק. במקום תהליך מסורבל, מורכב, ארוך ויקר שישבית את כל חדר האמבטיה שלכם, תוכלו לבחור באופציה המשתלמת והידידותית יותר – התקנת אמבטיה אקרילית קטנה יותר מהאמבטיה הגדולה שתבטיח לכם אמבטיה עמידה, חזקה ואיכותית יותר. ופרט לכך, תסייעו באופן אישי למניעת "ישראל המתייבשת" באמצעות חיסכון במים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ