ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > שיפוץ כללי של כל חדר האמבטיה

  שיפוץ כללי של כל חדר האמבטיה

  ישנם מקרים שבהם תותי אמבטיות איננה צריכה לבצע ציפוי אמבטיה או לבצע הלבשת אמבטיה, לעיתים דרוש תיקון אמבטיה נקודתי שהוא תיקון קטן עקב בלאי והיווצרות חלודה או מכה קטנה.

  ישנם מקרים שבאמבטיה נוצר חור, פיצוץ או סדק. תותי אמבטיות מצאה פתרון ומבצעת תיקון אמבטיה אקרילית, שבורה או תיקון נקודתי אשר אינו מצריך ציפוי או הלבשה.

  תותי אמבטיות מתמחה בכל סוגי השיפוצים לאמבטיה כגון: תיקון חור באמבטיה, תיקון ציפוי אמבטיה, תיקון חלודה וכדומה. לתותי אמבטיות ניסיון רב שנים ושיתוף פעולה עם קבלנים ובתי מלון בכל אזורי הארץ.

  כאשר מבצעים תיקון אמבטיה נקודתי באמבטיה מסוג יציקה, קל יותר לבצע את התיקון, הלקוח לא ירגיש כלל וכלל איפה הייתה החלודה או הסדק.

  תיקון אמבטיה אקרילית מסוג פח נפוץ מאוד שנעשה עם הזמן פיצוץ באמבטיה וזה יוצר ריקבון, הסדק הקטן גודל ואוכל את האמבטיה. תותי אמבטיות עושה שימוש בחומרים אנטי סליפ מיוחדים וזה על מנת למלא ולתקן את הסדק הקטן שנוצר באמבטיה.

  חשיבות תיקון הליקויים באמבטיה

  ליקויים באמבטיה יכולים להחמיר עם השנים, כיוון שהמים יכולים לפגוע יותר ויותר בסדקים וחורים ובסופו של דבר לגרום לנזילות ונזקים חמורים למבנה מעבר לכך, במידה ומופיעה חלודה על האמבטיה, חשוב לתקנה מהיר, כיוון שהיא תלך ותתפשט לחלקים נוספים באמבטיה.

  לכן, ברגע של ליקוי מומלץ לתקן את הבעיה כמה שיותר מהר על ידי תותי אמבטיות שמתמחה בתיקון. אך מעבר לנזקים שיכולים לגרום ליקויים, סדקים וחורים הם מקור לזיהומים רבים שוודאי לא תרצו אותם בחדר הרחיצה לכם.

  תיקון אמבטיה אקרילית

  תיקון אמבטיות אקריליות יש לבצע רק על ידי בעל מקצוע מומחה המכיר היטב את התחום. לגבי סוג התיקון, הוא משתנה בהתאם לליקוי הדרוש לתיקון. כיום, ניתן למצוא שיטות חדשניות וזולות יותר מהחלפת אמבטיה המציעות תוצאות מצוינות ומאפשרות לכל אחד לזכות באמבטיה אסתטית ומפנקת ממש כמו חדשה.

  השיטות החדשניות הן – ציפוי אמבטיה, הלבשת אמבטיה או חידוש אמבטיה. ציפוי וחידוש אמבטיה מבצעים על ידי מריחת חומרים מיוחדים על המדמים אמבטיה חדשה לגמרי. הלבשת אמבטיה נועדה לחסוך עלויות שבירת האמבטיה, כיוון שעל האמבטיה הישנה מרכיבים אמבטיה חדשה לגמרי. והתוצאות – הן ללא ספק מרשימות.

  לייעוץ והצעת מחיר התקשרו לטלפון 052-7734099,

  השאירו פרטים באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  אין ספק ששיפוץ הדירה או הבית הוא מעמד חשוב ומרגש. מדובר בפרויקט רציני וחשוב, ובהתאם, חשוב לתכנן באופן מדוקדק כך שישפר וישדרג את איכות חייכם. חדר האמבטיה הוא בהחלט אחד החדרים המרכזיים בחיי כל אחד מאתנו. בהתאם, תיקון אמבטיה דורש מאתנו הבנה איזה סוג תיקון ישרת את שגרת חיינו באופן המיטבי. במקביל, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע המתמחים בתיקון אמבטיה אשר יוכלו להתאים את מהות התיקון וליישם אותו בפועל.

  סוגים שונים של תיקוני אמבטיה

  כאמור, שיפוץ האמבטיה ותיקונה הוא רגע מכריע בחיי כולנו, ובהתאם, חשוב לתכנן ולוודא כי תהליך עבודה זה מתבצע באופן מדויק ומושלם. הרי אנחנו אלו שנצטרך לחיות עם התיקון לעוד שנים רבות! לכן, רצוי שנתוודע לסוגי התיקונים והחומרים הרבים שניתן לבצע באמבטיה. בואו נסקור את חלקם.

  • אמבטיה אקרילית – הביטוי "אקרילי" משמש מטריה למוצרים רבים מורכבים מחומצה אקרילית. במרבית המקרים הכוונה לפלסטיק שקוף, או לעיתים אף זכוכית אקרילית; תרכובות מיוחדות החביבות על אנשי מקצוע בבואם לתקן ולשפץ בתים ודירות – ובייחוד אמבטיה. למרות השימוש הנרחב באקריליק נוזלי, בעלי מקצוע רבים מעדיפים להשתמש באקריליק יצוק בעת תיקון אמבטיה שכן הוא מוביל לתוצאה איכותית למדי.
  • אמבטיה מפח – אחד מהיתרונות הרבים של אמבטיה מפח היא העובדה שניתן לייצר אותה במספר רב של דגמים. כמו כן, מדובר באמבטיה בעלת עמידות לשנים ארוכות. למרות שאחד החסרונות של אמבטיה מסוג זה היא סכנה בפגיעה בשכבת האימייל, שבהתאם, פוגעת גם בפח וחושפת אותו להיווצרות חלודה – איש מקצוע יידע להדריך אתכם כיצד לשמר אמבטיה מסוג זה כמו גם מה לעשות בהמשך במידה ויש צורך לתקן.

  סופו של יום – אמבטיה ריחנית

  בסופו של יום, אחד הדברים היותר המנחמים – לצד ארוחת הערב, היא המחשבה על הבילוי הקסום באמבטיה שלכם. בכדי שתוכל להתפנק על אמת, תותי אמבטיות יסייעו לכם בשיפוצה ויתאימו את סוג התיקון בהתאם לחומרים ממנה עשויה האמבטיה.

  תיקון חור באמבטיה

  תיקון אמבטיה פוטר אתכם מהחלפתה

  לא תמיד חייבים להחליף את האמבטיה לגמרי. תיקון אמבטיה יכול לחסוך לכם כסף והרבה טרחה כאשר אתם רוצים לשפץ את החדר. יש דרכים שונות לתקן אמבטיות ויש אפשרות להציל אותן מבלי שיצטרכו לשבור. חברת תותי אמבטיות מתמחה כבר שנים בתיקונים שיכולים להציל את האמבטיה שלכם וליצור בעבורכם את החדר המשופץ שתמיד רציתם לדירה. המחירים סבירים מאוד ומפנים לכם תקציב חשוב לשיפוצים חיוניים אחרים בהם אתם מעוניינים.

  אילו סוגי תיקון אמבטיה אפשר להזמין?

  • כאשר יש חלודה באמבטיה יש דרכים לתקן אותה אם המצב לא יצא משליטה. אם החלודה מתפשטת יש לשפץ נרחבות. כאשר החלודה נמצאת בנקודות מסוימות בלבד אתם יכולים להזמין תיקון שמטפל רק בהן. במקרה כזה מתקנים את הנקודה על ידי הסרה של הנקודה בחיתוך ואחר כך ליטוש של המקום ומריחת חומרים מתאימים. החומרים גם מונעים הצטברות חלודה נוספת ובכך גם מסייעים לבריאות ולעמידות האמבטיה המחודשת.
  • אם החלודה התפשטה כבר לכל האמבטיה זה סימן שיש יותר מים שחדרו דרך סדקים ושברים. במקרה כזה מנקים ומכינים לקראת הלבשה של האמבטיה. האמבטיה החדשה המולבשת תהיה מחומר אקרילי שהוא מגן ומחזיק מעמד חמש שנים. אפשר גם להלביש אמבטיה אם היא מיושנת או עשויה ממתכת ואמייל שנשחקים ורוצים לחדש.
  • במקרים שבהם יש עוד בעיות נוספות אפשר לעשות ציפוי אמבטיה לאחר בדיקת החומרה של הנזקים. יש לוודא שזה אפשרי ושלא הצטברו יותר מדי חלודה ועובש, כי אז יש מצבים שבהם אי אפשר לתקן וחייבים להחליף בכלל. אנשי המקצוע שבודקים את האמבטיה יוכלו להחליט מהו התיקון הנכון לה.

  נחוצה עבודה של מקצוענים

  תיקון אמבטיה הוא מקרה מובהק שבו צריך עבודה של מקצוענים כדי לאבחן ולתקן אותה. רק בדיקה טובה של מי שכבר ראה הכל והתנסה בכל הסוגים יכול להבטיח לכם שהאמבטיה תתקון בצורה המקצועית ביותר. אנשי המקצוע של חברת תותי אמבטיות מנוסים מאוד בעבודה על כל סוגי האמבטיה וכל התיקונים הנדרשים, והם יכולים להציע לכם דרכים יצירתיות לתקן אמבטיה במחירים שפויים.

  תיקון חור חלודה באמבטיה

  תיקון אמבטיה אקרילית יותר פשוט ממה שחשבתם

  אם תהיתם למה היום לא מתרגשים מבעיות אינסטלציה ותיקונים בחדר האמבטיה זה משום שיש היום חומרים נוחים מאוד לעבודה אתם, כולל אמבטיות. תיקון אמבטיה אקרילית נחשב פשוט מאוד משום שהחומר הזה קל לעבודה בכוונה, ולכן הוא משמש רבים לשיפוצים ולהעדפה על פני חומרים ישנים כמו שיש ואמייל. חברת תותי אמבטיות מתמחה בשיטות של תיקונים לאמבטיות החדישות האלה ולכן מומלץ להזמין את המומחים שלה כשיש שבר או סדק.

  מה צריך לדעת על תיקון אמבטיה אקרילית?

  • אמבטיה מחומר אקרילי היא האמבטיה החדישה שמחליפה היום את סוגי האמבטיות של פעם. כבר אין הרבה שמעדיפים אמבטיית קרמיקה או מתכת, אם אפשר ליהנות מאמבטיה מחומר אקרילי עמיד וקל לתיקון במקרה הצורך. היא זולה יותר וגמישה יותר מבחינת האפשרויות לחדש אותה בכל עת שצריך.
  • במקרה של שברים וסדקים היא לא מוחלפת כלל משום שאין בזה צורך. הרי בגלל זה התקינו אותה מלכתחילה כדי שאפשר יהיה לתקן בצורה קלה וזמינה מאוד. אפשר להשתמש בחומרי ציפוי אקרילי כדי למלא סדקים ושברים וכדי לצפות אותה מחדש ובכל צבע שרוצים. החומר יצפה אותה בשיטת ההתזה ובכך ירענן את הגימור שלה ותקבלו אמבטיה כמו חדשה.
  • הלבשת אמבטיה מפיברגלס היא שיטה נוספת שמאפשרת לכם לחדש אותה מבלי לשבור ולהחליף לגמרי. בכך תמנעו את הפרוצדורה של החלפה מלאה אם תלבישו בפנים אמבטיה חדשה וקטנה יותר.
  • ניקיון של האמבטיה ישמור על המצב התקין שלה ומכיוון שמדובר בחומר אקרילי הרבה יותר קל לנקות ולשמור עליה. ככה גם תוכלו לתחזק אותה נגד הצטברות אבנית, חומר שידוע בתור מזיק לאמבטיות ולמקלחות.

  בקשו הצעת מחיר מהמומחים

  מומחי תיקון אמבטיה אקרילית כמו חברת תותי אמבטיות מציעים לכם הצעת מחיר מפורטת ונוחה מאוד לכל שירות של תיקון אמבטיה שתחשבו עליו. הם גם יבדקו את מצבה ויגידו לכם בדיוק מה צריך לעשות כדי לקבל מחדש את האמבטיה שרציתם לתקן ולתחזק כמו חדשה. האמבטיה שלכם יכולה לחדש ימיה כקדם אם רק תתנו להם למצוא לכם פתרון יצירתי וזול שישביע את רצונכם.

  תיקון אמבטיות לפני ואחרי

  אמבטיה לאחר ציפוי אמבטיות אקריליות אמבטיה לפני ציפוי אמבטיות אקריליות אמבטיה נקייה לאחר חיפוי אמבטיות אמבטיה מלוכלכת לפני חיפוי אמבטיות אמבטיה לאחר ניקוי ותיקון חלודה באמבטיה חידוש אמבטיה ישנה אמבטיה חלודה אחרי צבע לאמבטיה אמבטיה חלודה לפני צבע לאמבטיה

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   תיקון אמבטיה אקרילית

   תיקון אמבטיות אקריליות יש לבצע רק על ידי בעל מקצוע מומחה המכיר היטב את התחום. לגבי סוג התיקון, הוא משתנה בהתאם לליקוי הדרוש לתיקון. כיום, ניתן למצוא שיטות חדשניות וזולות יותר מהחלפת אמבטיה המציעות תוצאות מצוינות ומאפשרות לכל אחד לזכות באמבטיה אסתטית ומפנקת ממש כמו חדשה. השיטות החדשניות הן – ציפוי אמבטיה, הלבשת אמבטיה או חידוש אמבטיה. ציפוי וחידוש אמבטיה מבצעים על ידי מריחת חומרים מיוחדים על המדמים אמבטיה חדשה לגמרי. הלבשת אמבטיה נועדה לחסוך עלויות שבירת האמבטיה, כיוון שעל האמבטיה הישנה מרכיבים אמבטיה חדשה לגמרי. והתוצאות – הן ללא ספק מרשימות. לייעוץ והצעת מחיר התקשרו לטלפון 052-7734099, השאירו פרטים באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

   סוגים שונים של תיקוני אמבטיה

   כאמור, שיפוץ האמבטיה ותיקונה הוא רגע מכריע בחיי כולנו, ובהתאם, חשוב לתכנן ולוודא כי תהליך עבודה זה מתבצע באופן מדויק ומושלם. הרי אנחנו אלו שנצטרך לחיות עם התיקון לעוד שנים רבות! לכן, רצוי שנתוודע לסוגי התיקונים והחומרים הרבים שניתן לבצע באמבטיה. בואו נסקור את חלקם. אמבטיה אקרילית – הביטוי "אקרילי" משמש מטריה למוצרים רבים מורכבים מחומצה אקרילית. במרבית המקרים, הכוונה לפלסטיק שקוף, או לעיתים אף זכוכית אקרילית; תרכובות מיוחדות החביבות על אנשי מקצוע בבואם לתקן ולשפץ בתים ודירות – ובייחוד אמבטיה. למרות השימוש הנרחב באקריליק נוזלי, בעלי מקצוע רבים מעדיפים להשתמש באקריליק יצוק בעת תיקון אמבטיה שכן הוא מוביל לתוצאה איכותית למדי. אחד מהיתרונות הרבים של אמבטיה מפח היא העובדה שניתן לייצר אותה במספר רב של דגמים. כמו כן, מדובר באמבטיה בעלת עמידות לשנים ארוכות. למרות שאחד החסרונות של אמבטיה מסוג זה היא סכנה בפגיעה בשכבת האימייל, שבהתאם, פוגעת גם בפח וחושפת אותו להיווצרות חלודה – איש מקצוע יידע להדריך אתכם כיצד לשמר אמבטיה מסוג זה כמו גם מה לעשות בהמשך במידה ויש צורך לתקן.

   סופו של יום – אמבטיה ריחנית

   אין ספק ששיפוץ הדירה או הבית הוא מעמד חשוב ומרגש. מדובר בפרויקט רציני וחשוב, ובהתאם, חשוב לתכנן באופן מדוקדק כך שישפר וישדרג את איכות חייכם. חדר האמבטיה הוא בהחלט אחד החדרים המרכזיים בחיי כל אחד מאתנו. בהתאם, תיקון אמבטיה דורש מאתנו הבנה איזה סוג תיקון ישרת את שגרת חיינו באופן המיטבי. במקביל, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע המתמחים בתיקון אמבטיה אשר יוכלו להתאים את מהות התיקון וליישם אותו בפועל. בסופו של יום, אחד הדברים היותר המנחמים – לצד ארוחת הערב, היא המחשבה על הבילוי הקסום באמבטיה שלכם. בכדי שתוכל להתפנק על אמת, תותי אמבטיות יסייעו לכם בשיפוצה ויתאימו את סוג התיקון בהתאם לחומרים ממנה עשויה האמבטיה.

   תיקון אמבטיה פוטר אתכם מהחלפתה

   לא תמיד חייבים להחליף את האמבטיה לגמרי. תיקון אמבטיה יכול לחסוך לכם כסף והרבה טרחה כאשר אתם רוצים לשפץ את החדר. יש דרכים שונות לתקן אמבטיות ויש אפשרות להציל אותן מבלי שיצטרכו לשבור. חברת תותי אמבטיות מתמחה כבר שנים בתיקונים שיכולים להציל את האמבטיה שלכם וליצור בעבורכם את החדר המשופץ שתמיד רציתם לדירה. המחירים סבירים מאוד ומפנים לכם תקציב חשוב לשיפוצים חיוניים אחרים בהם אתם מעוניינים.

   אילו סוגי תיקון אמבטיה אפשר להזמין?

   אם החלודה התפשטה כבר לכל האמבטיה זה סימן שיש יותר מים שחדרו דרך סדקים ושברים. במקרה כזה מנקים ומכינים לקראת הלבשה של האמבטיה. האמבטיה החדשה המולבשת תהיה מחומר אקרילי שהוא מגן ומחזיק מעמד חמש שנים. אפשר גם להלביש אמבטיה אם היא מיושנת או עשויה ממתכת ואמייל שנשחקים ורוצים לחדש. במקרים שבהם יש עוד בעיות נוספות אפשר לעשות ציפוי אמבטיה לאחר בדיקת החומרה של הנזקים. יש לוודא שזה אפשרי ושלא הצטברו יותר מדי חלודה ועובש, כי אז יש מצבים שבהם אי אפשר לתקן וחייבים להחליף בכלל. אנשי המקצוע שבודקים את האמבטיה יוכלו להחליט מהו התיקון הנכון לה.

   נחוצה עבודה של מקצוענים

   כאשר יש חלודה באמבטיה יש דרכים לתקן אותה אם המצב לא יצא משליטה. אם החלודה מתפשטת יש לשפץ נרחבות. כאשר החלודה נמצאת בנקודות מסוימות בלבד אתם יכולים להזמין תיקון שמטפל רק בהן. במקרה כזה מתקנים את הנקודה על ידי הסרה של הנקודה בחיתוך ואחר כך ליטוש של המקום ומריחת חומרים מתאימים. החומרים גם מונעים הצטברות חלודה נוספת ובכך גם מסייעים לבריאות ולעמידות האמבטיה המחודשת. תיקון אמבטיה הוא מקרה מובהק שבו צריך עבודה של מקצוענים כדי לאבחן ולתקן אותה. רק בדיקה טובה של מי שכבר ראה הכל והתנסה בכל הסוגים יכול להבטיח לכם שהאמבטיה תתקון בצורה המקצועית ביותר. אנשי המקצוע של חברת תותי אמבטיות מנוסים מאוד בעבודה על כל סוגי האמבטיה וכל התיקונים הנדרשים, והם יכולים להציע לכם דרכים יצירתיות לתקן אמבטיה במחירים שפויים.

   תיקון אמבטיה אקרילית יותר פשוט ממה שחשבתם

   אמבטיה מחומר אקרילי היא האמבטיה החדישה שמחליפה היום את סוגי האמבטיות של פעם. כבר אין הרבה שמעדיפים אמבטיית קרמיקה או מתכת, אם אפשר ליהנות מאמבטיה מחומר אקרילי עמיד וקל לתיקון במקרה הצורך. היא זולה יותר וגמישה יותר מבחינת האפשרויות לחדש אותה בכל עת שצריך. אם תהיתם למה היום לא מתרגשים מבעיות אינסטלציה ותיקונים בחדר האמבטיה זה משום שיש היום חומרים נוחים מאוד לעבודה אתם, כולל אמבטיות. תיקון אמבטיה אקרילית נחשב פשוט מאוד משום שהחומר הזה קל לעבודה בכוונה, ולכן הוא משמש רבים לשיפוצים ולהעדפה על פני חומרים ישנים כמו שיש ואמייל. חברת תותי אמבטיות מתמחה בשיטות של תיקונים לאמבטיות החדישות האלה ולכן מומלץ להזמין את המומחים שלה כשיש שבר או סדק.

   מה צריך לדעת על תיקון אמבטיה אקרילית?

   במקרה של שברים וסדקים היא לא מוחלפת כלל משום שאין בזה צורך. הרי בגלל זה התקינו אותה מלכתחילה כדי שאפשר יהיה לתקן בצורה קלה וזמינה מאוד. אפשר להשתמש בחומרי ציפוי אקרילי כדי למלא סדקים ושברים וכדי לצפות אותה מחדש ובכל צבע שרוצים. החומר יצפה אותה בשיטת ההתזה ובכך ירענן את הגימור שלה ותקבלו אמבטיה כמו חדשה. הלבשת אמבטיה מפיברגלס היא שיטה נוספת שמאפשרת לכם לחדש אותה מבלי לשבור ולהחליף לגמרי. בכך תמנעו את הפרוצדורה של החלפה מלאה אם תלבישו בפנים אמבטיה חדשה וקטנה יותר.

   בקשו הצעת מחיר מהמומחים

   ניקיון של האמבטיה ישמור על המצב התקין שלה ומכיוון שמדובר בחומר אקרילי הרבה יותר קל לנקות ולשמור עליה. ככה גם תוכלו לתחזק אותה נגד הצטברות אבנית, חומר שידוע בתור מזיק לאמבטיות ולמקלחות. מומחי תיקון אמבטיה אקרילית כמו חברת תותי אמבטיות מציעים לכם הצעת מחיר מפורטת ונוחה מאוד לכל שירות של תיקון אמבטיה שתחשבו עליו. הם גם יבדקו את מצבה ויגידו לכם בדיוק מה צריך לעשות כדי לקבל מחדש את האמבטיה שרציתם לתקן ולתחזק כמו חדשה. האמבטיה שלכם יכולה לחדש ימיה כקדם אם רק תתנו להם למצוא לכם פתרון יצירתי וזול שישביע את רצונכם.

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ