ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > שיפוץ כללי לחדר האמבטיה

  שיפוץ כללי לחדר האמבטיה

  את חדר האמבטיה ניתן לחדש בצורה קוסמטית או לשפץ בצורה כללית. מובן, שניתן לבצע שיפוץ בדרך האמצע, כלומר משהו שבין חידוש קוסמטי לבין שיפוץ כללי. אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים ליצור מהפך באמבטיה ולא מסתפקים בפעולה מהירה של חידוש אמבטיה, אתם במקום הנכון. נסביר על השינויים האופציונליים שניתן לבצע בחדר האמבטיה, להשגת תוצאות מצוינות. כמו כן נוסיף כמה טיפים לשיפור הנראות והאסתטיקה.

  אמבטיה חדשה או התקנת מקלחון

  האלמנט המרכזי בכל חדר אמבטיה הוא כמובן האמבטיה עצמה. לכן, בשיפוץ כללי זה האלמנט הראשון שצריך להביא בחשבון. גישה אחת אומרת שאם האמבטיה איננה הכרחית עבורכם, תוכלו לשקול לבטל אותה ולהתקין במקומה מקלחון מודרני. אבל האמת היא שהרבה ישראלים לא מוכנים לוותר על אמבטיות מהנות מפעם לפעם. לכן, כדאי לברר לגבי חידוש אמבטיה מחיר, על בסיס דגמים שונים אל אמבטיות. ניתן לבחור דגמים מעוצבים מיוחדים או לבחור אמבטיות סטנדרטיות בגודל הרצוי.

  שיפור על מערכת האינסטלציה

  אם רוצים לערוך את השיפוץ הכללי הכי מסיבי, יש להביא בחשבון את החלפת כל מערכת האינסטלציה. במילים אחרות, קודם כל צריך לתכנן צנרת מים וביוב חדשות לגמרי. זו אופציה חשובה לכל מי שיודע כי כיום מותקנת צנרת ישנה מאוד, שמפעם לפעם נוזלת וכל פעם צריך מחדש לתקן את הנזילה באופן נקודתי. בשיפוץ, פעם אחת ולתמיד עוקרים את כל המרצפות ומחליפים את כל הצנרת הישנה. מתקינים צנרת מודרנית, שלא כוללת חלקי מתכת ולן היא לא מחלידה ולא נהרסת. היא נשארת כחדשה לאורך שנים על גבי שנים.

  אריחים חדשים וצביעה חדשה

  בשיפוץ כללי, מקובל מאוד להשקיע בצבע חדש בכל החדר, קירות ותקרה. אבל לפני צביעת אמבטיה, מומלץ להחליט גם אילו סוגי אריחים וקרמיקות רוצים להתקין. בצורה כזאת יוצרים הרמוניה, אסתטיקה ויופי ומיטביים. למעשה, בהנחה שרוצים שינוי כוללני, מוטב לבחור מראש את כלל הברזים, הכיורים והארונות. רק לאחר שמחליטים על קו עיצובי הוליסטי, בוחרים את האביזרים השונים אחד אחד. כך משיגים את התוצאות הכי אפקטיביות ויפות.

  אסלות מרחפות – הכי מודרני כיום

  נבהיר כי אם תקציב לשיפוץ כולל אין בידיכם, אפשר להשיג תוצאות סבירות על ידי תיקון אמבטיה, חידוש הצבע והחלפת ברזים וראשי אמבט. אבל אם התקציב שלכם מאפשר לכם שיפוץ כללי, מומלץ לנצל את ההזדמנות ולהכניס גם אסלות מהסוג החדש. מדובר על אסלות מרחפות, שהן מאוד פרקטיות והרבה יותר יפות. בגזרת הכיורים, מאוד מקובל כיום לבחור כיור אגנית בשילוב שיש מודרני. אולם אם חדר הרחצה קטן יחסית, אז אפשר לבחור כיורים אסתטיים ומודרניים, אך לא גדולים אלא קומפקטיים.

  פתרונות אסתטיים, לגימור מושלם

  לאחר שסקרנו את ההיבטים העיקריים של שיפוץ כללי בחדר האמבטיה, נמשיך עם כמה טיפים אסתטיים, לגימור מושלם.

  1. השקיעו בגופי תאורה מעוצבים – גופי תאורה יפים נותנים את הטאץ' המרשים והמרהיב. ניתן לבחור תאורה שקועה מודרנית או גופי תאורה בעלי עיצוב שונה, שמשתלב עם הקונספט היפה בעיניכם.
  2. מראה יוקרתית – לא תאמינו עד כמה מראה יוקרתית יכולה להקפיץ את עיצוב חדר האמבטיה כולו. ניתן להזמין מראות גדולות ומיוחדות, שמכניסות הביתה חוויה של מלון יוקרתי מעוצב.
  3. מחמם מגבות מפנק – במקום מתלה מגבות רגיל, תוכלו להשקיע בהתקנה מתלה מגבות מחמם. כל התנגבות שלאחר רחצה הופכת מפנקת במיוחד.
  4. מדף דקורטיבי – אם החדר מרווח, תוכלו להוסיף מדף דקורטיבי. עליו ניתן למקם אביזרים אסתטיים או פשוט להציב את המגבות המקופלות ומפזרי ריחות נעימים.

   

   

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099