ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > תיקון אמבטיה בדרום

  תיקון אמבטיה בדרום

  תותי אמבטיות היא חברה בעלת ניסיון עשיר, המתמחה בכל סוגי השיפוצים באמבטיה: תיקון אמבטיה בדרום, הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיה, חיפוי אמבטיה, צבע לאמבטיה ועוד מגוון שיפוצים עבור האמבטיה.

  מתי מבצעים תיקון אמבטיה?

  לא תמיד יש צורך להחליף את כל האמבטיה בגלל ליקוי קטן לפעמים פשוט נדרש תיקון אמבטיה נקודתי שיחזיר את האמבטיה שלכם למצב חדש. תיקון אמבטיה נדרש כאשר יש צורך בתיקון נקודתי כגון: חור באמבטיה, סדק באמבטיה, חלודה באמבטיה וכדומה.

  החלודה מכרסמת לכם את האמבטיה? נוצר סדק בגוף האמבטיה? גרים באזור הדרום וזקוקים לתיקון אמבטיה? תותי אמבטיות ישמחו לעזור לכם ולבצע תיקון אמבטיה בדרום.

  מדוע לא כדאי להזניח ליקויים באמבטיה?

  לא כדאי להזניח ליקויים קטנים באמבטיה מכמה סיבות: ראשית ההזנחה גורמת לנזק להחמיר ולגדול/ לכן, מומלץ לא להזניח ולטפל בו מידית. סיבה נוספת, ליקויים מסוג חלודה או סדק יוצרים משטחים פוריים לחיידקים לא רצויים העלולים לגרום למחלות וזיהומים. אמבטיה צריכה להיות תקינה ולספק חוויית רחצה נעימה ונינוחה. ליקויים מסוג אלה שהזכרנו כאן קודם עלולים להוות סכנה בזמן הרחצה.

  תיקון אמבטיה מצריך בעל מקצוע מנוסה שיודע לזהות את סוג הליקוי וכמובן את סוג האמבטיה ואילו דרכי תיקון וטיפול היא מצריכה. אז למה להחליף את כל האמבטיה אם אפשר לתקן? חסכו זמן וכסף ופנו לתותי אמבטיות עוד היום.

  תיקון אמבטיה במרכז על ידי צוות תותי אמבטיות –

  למידע נוסף צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

  תיקון אמבטיה בדרום - תמונות

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ