ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > תיקון אמבטיה בצפון

  תיקון אמבטיה בצפון

  תותי אמבטיות הינה חברה בעלת ניסיון רב המבצעת מגוון שיפוצים לאמבטיה, כגון: הלבשת אמבטיה, ציפוי אמבטיה, חיפוי אמבטיה, תיקון אמבטיה ועוד. אם אתם גרים באזור הצפון? לתותי אמבטיות יש בשורה משמחת בשבילכם! מהיום גם אתם יכולים ליהנות מתיקון אמבטיה בצפון על-ידי צוות המקצוענים של תותי אמבטיות שישמחו לספק לכם שירות אמין, מקצועי ומהיר.

  מתי לבצע תיקון אמבטיה?

  ישנם מקרים בהם אין צורך לבצע החלפה של האמבטיה הישנה בחדשה וגם לא לבצע הלבשת אמבטיה או ציפוי אמבטיה. ישנם מקרים בהם דרוש רק תיקון אמבטיה בצפון, למשל במקרה של ליקויים הניתנים לתיקון כגון: חלודה באמבטיה, סדק ואפילו חור באמבטיה.

  אילו ליקויים אפשר ורצוי לתקן?

  ליקויים מסוג אלו רצוי לתקן באופן מידי ולא להתעכב, מפני שליקויים כמו חלודה וסדק עלולים לגדול, להתרחב ולהיות בלתי ניתנים לתיקון. אמבטיה באה במגע עם מים כל הזמן, במקרים כמו חלודה אשר יש לה נטייה להתרחב ולהתפשט במגע עם מים ולהגדיל את הנזק ביתר גוף האמבטיה. או למשל במקרים של סדק המים המחלחלים אליו עלולים להפוך אותו לחור בגוף האמבטיה, במקרה כזה אין ברירה אלא להשבית את האמבטיה עד אחרי התיקון. ישנם ליקויים מסוימים שעלולים אפילו לגרום לזיהום ולגוף פורה לחיידקים באמבטיה, אתם לא תרצו להגיע למצב כזה.

  תיקון על-ידי בעל מקצוע מנוסה

  בכל אופן, רצוי לא להתעכב עם תיקון האמבטיה ולהזמין בעל מקצוע מנוסה ומקצועי שיש בידו את הידע לאתר את התקלה, להבין את סוג התיקון הנדרש ולבצע את תיקון באופן הטוב ביותר. ישנם סוגים שונים של אמבטיה ולכל אמבטיה צריך להתאים את הטיפול והחומר הנדרש. לכן לא כל בעל מקצוע יודע לטפל באמבטיות אקריליות. צוות המקצוענים של תותי אמבטיות ישמח לעזור לכם.

  תיקון אמבטיה במרכז על ידי צוות תותי אמבטיות –

  למידע נוסף צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

  תיקון אמבטיה בצפון - תמונות

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ