ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  תיקון אמבטיה מחיר

  חלקנו נוטים לפתוח את היום באמבטיה מעוררת, חלקנו מעדיפים דווקא לסיים את היום ולשטוף אותו מעלינו במקלחת לפני השינה. לא חשוב לאיזו קטגוריה אתם משתייכים, אתם מבינים את חשיבות חידוש או תיקון אמבטיה מחיר משתלם. גם תותי אמבטיות, חברה מקצועית ומובילה בתחום, מבינה את חשיבות הצורך ומציעה את מומחיותה הענפה במחירים ידידותיים כדי שלא תיאלצו להתפשר על פחות ממצוין.

  האם תיקון אמבטיה מחיר שפוי קיים בשוק?

  כן, בהחלט, ניתן למצוא תיקון אמבטיה מחיר הגיוני ושפוי. בדומה לכל תהליך אחר בחיים, גם האמבטיה שלנו מזדקנת ו"מתחדשת" בסדקים, בשברים ואף בחלודה. אינכם חייבים לזרוק את מה שעדיין ניתן לתקן, ולכן קיימת האפשרות לתקן את האמבטיה במחיר זול משמעותית מהתקנת אמבטיה חדשה במקום זו הקיימת בתהליך ארוך, מתיש ויקר הכולל שבירת אריחים, פירוק האמבטיה הקיימת והתקנת האמבטיה החדשה. גם אתם יכולים לבחור באפשרות הזו –

  • ציפוי אמבטיה אקרילית – במקרה שבו באמבטיית האקריל שלכם נוצרו סדקים או שברים, תוכלו לתקנה באמצעות ציפויה מחדש. התהליך מתבצע באופן הבא – ליטוש הסדק או השבר והדבקת שכבות ציפוי חדשות עד שתיווצר שכבת ציפוי אחידה, חלקה ועמידה.
  • הלבשת אמבטיה אקרילית – גם האמבטיה שלכם קיימת מהמאה הקודמת (טוב, הגזמנו לשם ההלצה) או פשוט מיושנת – אמבטיית פח סדוקה או אמבטיית יציקה, אינכם חייבים להרוס אותה בכדי ליהנות מאמבטיה עדכנית ומתקדמת. כדי לחסוך את העלויות הגבוהות הכרוכות בפירוק והרכבה, תוכלו להתקין אמבטיה אקרילית קטנה יותר על שטחה של האמבטיה הקיימת. מדובר בתהליך מהיר, איכותי וזול יותר. 24 שעות מפרידות בינכם לבין האמבטיה החדישה שלכם.

  יתרונות האמבטיה האקרילית

  לא בכדי, האמבטיה האקרילית, היא יריבה ראויה לתפוס את מקומן של האמבטיות הישנות יותר בשוק. היא הנפוצה והפופולארית יותר בשוק, משום שמדובר באמבטיה עשויה חומר איכותי ובעל כושר עמידות גבוה לזמן ארוך. האמבטיה עשויה מיציקת אקריל דקה שחוזקה בציפוי פיברגלס ובקונסטרוקציית מתכת לצורך הגנה משבירות וסדקים. בקלות ניתן להתקין את האמבטיה בתוך חדר המקלחת או להתקינה כחלק משיפוץ אמבטיה ישנה קיימת. האקריל הוא חומר עמיד וחזק בפני חומרי ניקיון, הצהבה והחלקה, ולכן מדובר בפתרון איכותי ומובחר לחדר המקלחת.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ