ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  תיקון אמבטיה פח

  לפני מספר שנים אמבטיית פח הייתה נחשבת לסוג הנפוץ ביותר וניתן היה לראות אותה כמעט בכל חדרי אמבטיה בארץ. אמבטיה זו אינה יקרה ובנוסף היא מאוד עמידה. עם זאת, היא אינה חזקה דיה ולאורך זמן עלולים להופיע על גביה סדקים ושברים ולעתים גם חלודה. במקרים אלו, חשוב להזמין את אנשי המקצוע כל מנת שיבצעו את התיקונים הנדרשים בצורה המיומנת ביותר. חברת תותי אמבטיות, מעניקה שירות של תיקון אמבטיות ועוד תיקונים רבים ובעלת ניסיון רב בתחום. מומלץ לבחור בשירות של חברה זו על מנת לקבל את הביצועים ותיקונים האיכותיים ביותר, המחזיקים מעמד לאורך שנים.

  תיקון אמבטיה פח וכל סוגי אמבטיות

  אמבטיית פח הינה אחת מהסוגים הרבים הקיימים בשוק האמבטיות. כשעולה הצורך בתיקון אמבטיה זו, ניתן לקרוא לאיש מקצוע כדי שהוא יבחן את המצב של האמבטיה ויקבע איזה תיקון לבצע ומה יהיה מחירו.

  במאמר זה, נבחן מהם הסוגי האמבטיות הקיימות וכיצד ניתן לתקן אותן:

  • הסוג הראשון והישן ביותר הינו אמבטיה יציקה. אמבטיות אלה עשויות מברזל ומצופות בשכבת אמייל. הן אינן מגיבות טוב במיוחד לחומרי ניקוי שונים, אשר גורמים לאמייל להישחק. על מנת לתקן את בעיה זו ולמנוע אותה, יש צורך לצפות את האמבטיה שוב בחומר המיועד לכך או לחדש אותה. שיטות אלו מאפשרות לשמור על האמבטיה כחדשה.
  • הסוג השני הנפוץ ביותר בשלושים שנים האחרונות הינו אמבטיות פח. אמבטיות אלה קלות יותר מאשר אמבטיות יציקה. אמבטיה מסוג זה מורכבת מפח דק ומצופה בשכבת אמייל. היא אינה חסינה מפני מכות ועלולים להיווצר בה סדקים, חורים או חלודה. במקרים אלו ניתן לבצע תיקון המתאימים ביותר, לדוגמא תיקון חלודה אמבטיה.
  • לסיום, הסוג השלישי והחדש ביותר הינו אמבטיה אקרילית. היא עשויה מחומרים פלסטיים ומחומר אקרילי. אמבטיות אלו לא מחלידות אך יכולות להישבר כתוצאה מהתקנה בלתי מקצועית ולא נכונה. ניתן לתקן את בעיה זו על יד ליטוש והדבקת שכבות של חומרים המיועדים לתיקון זה.

  תיקון אמבטיה או החלפת אמבטיה?

  תשובה של שאלה זו תלויה במצב של האמבטיה. לעיתים יש אפשרות לחידוש אמבטיה, אך לפעמים תיקון לא יעזור ויש צורך בשיפוץ רציתי והחלפת אמבטיה. מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית בתחום על מנת לאבחן נכונה את המצב.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ