ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  תיקון אמבטיה פיברגלס

  פיברגלס הינו חומר פלסטי, קל במשקלו ובעל עמידות גבוהה. לעיתים קורים מקרים שבהם יש צורך לבצע תיקון אמבטיה פיברגלס על ידי בעל מקצוע מנוסה עם ניסיון רב בתחום. תותי אמבטיות, הינה חברה המעניקה שיפוץ ותיקון עבור אמבטיה פיברגלס כמו גם לכל סוגי אמבטיות האחרות, כגון, אמבטיה מסוג פח ומסוג יציקה. על מנת לבצע את תיקונים אלו, חברת תותי אמבטיות משתמשת אך ורק בחומרים איכותיים והטובים ביותר בשוק. כך, תוכלו לקבל שירות מקצועי ושיפוצים או תיקונים שמחזיקים לאורך שנים רבות.

  תיקון אמבטיה פיברגלס – כיצד מתקנים ושומרים על האמבטיה?

  מכוון שנושא זה נפוץ וקורים מקרים רבים במסגרתם יש צורך בתיקון אמבטיה פיברגלס, חשוב להבין את הנושא לעומק. מאמר זה מרכז את כל הפרטים החשובים שיש לדעת לגבי תיקון אמבטיות, במיוחד עבור אמבטיה אקרילית. מצד אחד נברר כיצד איש מקצוע מתקן את סוג אמבטיות אלו ולאחר מכן נבדוק איך אפשר לשמור על אמבטיית אקרילית:

  • כיצד ניתן לבצע תיקון אמבטיה פיברגלס? במידה ונוצר שבר או סדק באמבטיה פיברגלס שלכם, ניתן לתקן את בעיה זו בקלות. חשוב לציין שמקרה זו לא מחייב חידוש או הרס אמבטיה. להפך, יש אפשרות לתקן אותה על מנת שהיא תראה כחדשה. קיימים סוגי תיקון שונים לאמבטיה זו, לדוגמא, ציפוי אקרילי של האמבטיה, הלבשה של אמבטיה חדשה על זו הישנה. שתי שיטות אלו מעניקות מראה חדש ואיכותי לאמבטיה באיכות ובמהירות.
  • כיצד אפשר לשמור על אמבטיית פיברגלס? על מנת לשמור על האמבטיה לאורך זמן ולהעניק לה מראה חדש, מומלץ לנקות אותה עם חומרים מיוחדים לאקריל. זוהי דרך טובה שנועדה לשמור על האמבטיה מפני שברים וסדקים. בנוסף, הנכם יכולים לשמור על הברק של האמבטיה על ידי מניעת הצטברות של אבנית.

  מהו המחיר של תיקון אמבטיה פיברגלס ?

  מחיר של תיקון זה תלוי במצב של האמבטיה ובזמן הנדרש כדי לתקן אותה. ניתן להזמין שירות של בעל מקצוע מומלץ על מנת שהוא יבחן את המצב ויקבע את המחיר של התיקון.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ