ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  תיקון אמבטיה שבורה

  אמבטיה שבורה היא בעיה רצינית שאין להקל בה ראש. חשוב מאד לדעת שהשטח שעליו מונחת האמבטיה יהיה בדרך כלל בלתי חדיר למים, אך מכיוון שמדובר באזור שכלל אינו נגיש מהרגע שהאמבטיה ממוקמת עליו – הרי שאין לדעת האם אין שם בעיות של חדירות למים ולכן כאשר מתגלה שבר באמבטיה חשוב מאד לפעול מהר ככל האפשר על מנת שלא ליצור בעיה רטיבות או אפילו הצפה של ממש בחדר האמבטיה כולו. לעיתים די אפילו בשבר קטן שבקטנים על מנת ליצור נזק גדול ולכן לא מומלץ להמתין במצב שבו אכן יש שבר.

  תיקון אמבטיה שבורה על ידי בעל מקצוע מומחה

  על מנת לתקן את האמבטיה השבורה, צריך לבחור מתוך כמה דרכים. האחת היא הדבקה של שני חלקי השבר על ידי דבק חזק במיוחד הנמצא בשימוש אצל צוות תותי אמבטיות המתמחה בתחום תיקון אמבטיות שבורות. הדבק יכול להיות מבוסס על סיליקון או על כל חומר אחר ובלבד שיהיה זה דבק חזק במיוחד שיחזיק היטב את שני צידי השבר לבל יתרחקו ויעמיקו את השבר עצמו. לא תמיד ניתן לעשות שימוש בדרך הדבקה זו מפני שהשבר כבר עמוק ורחב מדי.

  ישנה אפשרות של כיסוי השבר על ידי לוח חרסינה דק, או לוח העשוי מחומר אחר. כאשר הלוח מודבק היטב למקומו ללא יכולת לזוז – השבר בעצם נעלם תחתיות והאמבטיה חוזרת להיות שלמה כפי שהייתה קודם. ישנם מקרים שבהם אין ברירה אלא צריך לבצע החלפת אמבטיה. למצב זה מגיעים במידה והאמבטיה ישנה ולא חושבים שהדבקה תהיה יעילה או שלא רוצים לקחת את הסיכון של ביצוע תיקון או הדבקה שאחריהם עלול השבר לחזור שוב.

  לפני שבוחרים באיזו דרך לנקוט, חשוב מאד לדעת שאת העבודה חייב לבצע איש מקצוע המומחה בתחום האמבטיות. ייתכן שמומחה זה, שזהו תחום ההתמחות שלו יחשוב על דרגים נוספות על מנת להקל על הלקוח ולסייע בידיו למצוא את הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכיו. לאחר שמתייעצים עם איש מקצוע, יהיה קל יותר לקבל את ההחלטה הנכונה.

  תיקון אמבטיה שבורה על ידי צוות תותי אמבטיות – תיקון אמבטיה שבורה באמצעות חומרים מיוחדים – למידע נוסף צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ