ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > תיקון בעיות אינסטלציה באמבטיה

  תיקון בעיות אינסטלציה באמבטיה

  בעיות של אינסטלציה באמבטיה יכולות לנבוע מגורמים מגוונים. הכרת הסימנים לבעיות שמתהוות והכרת פתרונות ותיקונים אפשריים יאפשרו לכם להפוך את חדר הרחצה לתקין, פעיל ומפנק לאורך זמן. כדאי לתקן בהקדם על מנת למנוע בזבוז של מים וכדי למנוע נזק לאלמנטים שונים בחדר האמבטיה. תיקון מוקדם חוסך לא מעט כסף וכמובן גם אי נוחות.

  סתימה, למה זה קורה ומה עושים?

  בעיה מאוד נפוצה באמבטיה זו סתימה. סתימה באמבטיה אפשר לפעמים לפתור בצורה עצמאית אך במידת הצורך, איש מקצוע יוכל לעזור. כדאי לפעול בצורה הבאה: קודם כל כדאי להימנע מהסתרקות בתוך האמבטיה. שערות הן גורם מרכזי לסתימות ולכך שהמים יורדים בקושי ולבסוף לא יורדים כלל. מומלץ למקם רשם מעל פתח היציאה של המים, שעוצר את השערות ומונע מהן להצטבר. הקפידו לנקות מעת לעת את חור הניקוז. אם ישנה סתימה, אפשר לנסות לבד לנקות את פתח הביקורת. במידה וזה לא מצליח, איש מקצוע יגיע עם כלים מתאימים ודרך פתח הביקורת ישלוף את הסתימה.

  נזילה מהאמבטיה, איך מזהים וכיצד לתקן?

  נזילה מהאמבטיה ניתן לזהות בדרכים שונות. לעיתים, הנזילה תאותר תחילה בקומה הנמוכה יותר. הנזילה תופיע בתקרה. יתכן שתוכלו לראות שהרטיבות מחלחלת גם למעלה, והפנלים מתנפחים ומתקלפים. אם ישנה חלודה במבטיה, היא יכולה לגרום לחלחול של נזילה אך יתכן שהבעיה נובעת מפיצוץ בצנרת (מים חמים או קרים). תוכלו לבדוק האם חשבון המים היה גבוה במיוחד וזה סימן ברור לנזילה. לאחר מכן בקשו הצעת מחיר, תיקון אמבטיה מחיר בהתאם לסוג הנזילה ולאופי התיקון. תיקון אפשרי בין היתר על ידי החלפת קטע מהצנרת, החלפת כל הצנרת הישנה. לעיתים די בהלבשת אמבטיה ביחד עם שכבת איטום, כדי לפתור את הנזילה.

  בעיית זרם מים נמוך

  תיקון מסוג אחר של בעיות אינסטלציה באמבטיה נדרש כאשר זרם המים נחלש ואין ספיקה. במילים אחרות, זו בעיה של לחץ מים שמצריכה פתרון. איך לכך שום קשה לסדקים שאולי מצאתם באמייל או בציפוי, משום אלה בעיות מסוג אחר שפותרים על ידי תיקון סדק באמבטיה. לחץ מים נמוך יכול לנבוע משינויים שנעשו בצנרת של הבניין או מגידול בצריכה המים בסביבה. גם עבודות באזור יכולים לגרום לספיקה נמוכה באופן זמני. אם זרם מים נמוך הופך לבעיה קבועה, צריך להזמין אינסטלטור שיבדוק מה הסיבה. טיפ חשוב – בדקו את השיבר. יתכן שמישהו הזיז את השיבר והשאיר אותו סגור למחצה. כמו כן, בדקו האם לחץ המים הנמוך מגיע רק לאמבטיה או גם לברזים אחרים בבית. אם זה קורה במים החמים בלבד, יתכן שזו בעיה של סתימה בדוד. אם הבעיה היא במים הקרים, יתכן שהבעיה בצנרת של הדירה, ישנה סתימה או אולי נזילה – יש לאתר נזילות ולתקן.

  מה עושים אם ברז האמבטיה מטפטף?

  אם ברז האמבטיה מטפטף לאורך זמן, זה יכול לגרום לבזבוז מים אך גם להיווצרות חלודה. כלומר, אם רוצים להפחית למינימום את הצורך בביצוע תיקון אמבטיה חלודה כדאי לתקן ברז מטפטף. בנוסף, אגב, מומלץ לשם כך להימנע משימוש בחומרי ניקוי חומציים שממיסים את הציפוי (אמייל או חומר אקרילי). תיקון של ברז מטפטף יכול להתבצע על ידי החלפת אטמים. לרוב, ההתיישנות שלהם מלווה בהתייבשות הגומי וסדקים. אם יש לכם ידיים טובות, תוכלו לבצע החלפת אטמים בעצמכם. עם זאת, בעל מקצוע יכול לבצע פעולה כזאת במהירות ובמחיר נוח. אם הברזים ישנים, אפשר להחליף את הברז כולו ולהתחדש עם עיצוב מפואר יותר.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ