ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  דף הבית > תיקון חלודה נקודתית

  תיקון חלודה נקודתית

  תותי אמבטיות מעניקה פתרון נהדר לבעיה הנפוצה – חלודה באמבטיה. תיקון חלודה באמבטיה על ידי חברתינו מתבצעת באמצעות החומרים האמינים והטובים ביותר. מומלץ מאוד לטפל מיידית בחלודה מפני שלחלודה יש תכונה לגדול ולהתרחב בייחוד שהיא נמצאת באזור מים תמידי כמו האמבטיה.

  הפתרון הטוב ביותר בשבילך הוא תיקון חלודה באמבטיה על ידי הצוות של חברת תותי אמבטיות!

  חלודה באמבטיה היא בעיה מוכרת בקרב אמבטיות פח וכיום ישנם מבחר שירותים בו ניתן לבצע תיקון חלודה נקודתי באמבטיה. דופן האמבטיה הוא מאוד רגיש לחלודה, במידה ולא מטפלים בחלודה באופן יסודי היא יכולה להתפשט וליצור ריקבון כללי ואז יש צורך להחליף את האמבטיה באמבטיה חדשה.

  תיקון חלודה באמבטיה באופן נקודתי

  במקרים מסויימים, החלודה עוד לא התפשטה באופן גורף על כל האמבטיה וניתן לבצע הסרת חלודה נקודתית. תותי אמבטיות מבצעת חיתוך נקודתי של האזור הנגוע, לאחר מכן מלטשת את ובונה מחדש על ידי שימוש בחומרים פולמרים שאינם צוברים חלודה.

  הסרת חלודה באמבטיה או טיפול גורף יותר של תיקון אמבטיה חלודה אורך כמספר שעות (תלוי כמובן בהיקף החלודה שהצטברה). לאחר תיקון החלודה, אין צורך לחכות וניתן להשתמש באמבטיה באופן מיידי.

  אז למה אתם מחכים? הסירו את החלודה באמבטיה שלכם!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תיקון חלודה באמבטיה - תמונות

  תיקון חלודה באמבטיה תיקון חלודה לאמבטיה תיקון חלודה תיקוני חלודה לאמבטיות חומר לתיקון חלודה באמבטיה חלודה באמבטיה אמבטיה חלודה בעיות חלודה באמבטיה תיקון חלודה נקודתית חברה לתיקון חלודה באמבטיה

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ