ליצירת קשר

השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

 

052-7734099


  תיקון סדק באמבטיה

  תותי אמבטיות הינה חברה המבצעת עבודות בתחומים שונים כמו למשל: תיקון סדק באמבטיה, חידוש כיורים, חידוש אמבטיה מכל סוג – ציפוי אמבטיה, הלבשת אמבטיה על אמבטיה קיימת, תיקון חלודה

  וגם שיפוץ כללי של חדרי אמבטיה. תותי אמבטיות הינה בעלת ניסיון עשיר בפרויקטים עם קבלנים ובתי מלון בכל אזורי הארץ, ומקפידה על שימוש בחומרים איכותיים העומדים בתקנים המחמירים ביותר. ב"תותי אמבטיות" תקבלו ליווי וסיוע לכל אורך התהליך עד לתוצאה הרצויה.

  כיצד מתבצע תיקון סדק באמבטיה?

  ישנם סוגים שונים של אמבטיות, כאשר כל סוג מצריך התייחסות שונה, ודרכי טיפול ותיקון שונות, הנה כמה מהם:

  • שיטות חדשניות: כיום, קיימות בשוק שיטות מגוונות לפתרון בעיות כמו סדקים וליקויים המופיעים על פני סוגי האמבטיות השונים, כמו למשל: ציפוי אמבטיה, חידוש אמבטיה או הלבשת אמבטיה. ציפוי וחידוש של אמבטיה מתבצעים על ידי מריחה של חומרים מיוחדים מעליה, אשר יוצרים אפקט של אמבטיה חדשה לחלוטין. הלבשת אמבטיה חדשה על אמבטיה ישנה, נועדה על מנת לחסוך את העלויות הכרוכות בשבירה של האמבטיה, בניה מחדש וגימור, כאשר מתקבלת תוצאה מרשימה ללא כל ספק.
  • תיקון של אמבטיה אקרילית: תיקון של אמבטיות אקריליות יכול להיות מבוצע אך ורק על ידי בעל מקצוע המתמחה בכך, אשר מכיר את התחום טוב מאוד. סוג התיקון יכול להשתנות בהתאם לאופי הליקוי אשר דורש תיקון. כיום, ישנן שיטות רבות שהן חדשניות וזולות הרבה יותר מאשר החלפת אמבטיה, הן מספקות תוצאות מעולות, ובעצם מאפשרות לכל אחד ליהנות מאמבטיה אסתטית ללא ליקויים או צבירת חיידקים ועובש.

  אין ספק כי שיפוץ דירה או בית הוא פרויקט רציני וחשוב, אשר יש לתכנן באופן מדויק כך שאכן ישפר את איכות החיים של דיירי הבית. תיקון של אמבטיה מצריך הבנה לגבי איזה סוג של תיקון יענה על הצרכים של אורח החיים שלנו בצורה האופטימלית. אי לכך, יש חשיבות רבה בקבלת ייעוץ מבעלי מקצוע שהם מומחים בתיקון אמבטיות וידעו להתאים את התיקון לסוג האמבטיה וצרכי הלקוח.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

   

  052-7734099


   ליצירת קשר

   השאירו פרטים עכשיו או צרו קשר

    

   052-7734099


    קידום אתרים בגוגלּ קידום אתרים בגוגלּ